Menu

Kontakt

Telefon liste 2017

Årgang

Navn

Nummer

Mail

Sen 1

Morten Kristensen

41 30 95 95

mk@scttransport.dk

Sen 1

Claus Gubbe Nielsen

41 60 65 91

Claus_gubbe@hotmail.com

Sen 2

 

 

 

Sen 3

Markus

53 62 37 00

 

Sen 8 mand

Niklas Fromberg

26 11 15 13

niklasfromberg@gmail.com

Damer

Lars Theil

29 62 91 96

Junior1976@live.dk

U 17

Henning Broholm

51 27 09 21

hbroholm@gmail.com

U 17

Brian Stål Hansen

40 30 61 18

methus@privat.dk

U 15

Emil Broner

42 70 00 59

emilbroner@yahoo.dk

2004

Rasmus Jespersen

20 68 39 36

Ras-m-us@hotmail.com

2004

Magnus Kaas

42 49 04 03

Magnuskaaslarsen97@gmail.com

2005

Brian Bomber Steensen

40 62 30 36

Bomber11@hotmail.com

2006

Christian Petersen

49 11 15 21

Dkcpe@coloplast.com

2007

Peter Simonsen

40 50 19 30

lfcsimonsen@hotmail.com

2008

Flemming Vich

24 47 63 56

Flemmingvich@hotmail.com

2009

Karina Simonsen

22 77 65 55

karinas76@hotmail.com

2010

 

 

 

2011

Brian Stål Hansen

40 30 61 18

methus@privat.dk

U 14 piger

Marianne Lange

24 20 94 59

marianneogkaare@yahoo.dk

U 14 piger

Lars Olsen

30 17 15 35

Lars.o@mail.dk

 

 

 

 

Sponsor/materialer

Peter Simonsen

40 50 19 30

lfcsimonsen@hotmail.com

Formand

Peter Simonsen

40 50 19 30

lfcsimonsen@hotmail.com

Ungdom

Brian Bomber Steensen

40 62 30 36

Bomber11@hotmail.com

Kassere

Thomas Meier

61 66 15 59

meier@youseeme.dk

Senior

Martin Kaas

28 78 15 62

martin_kaas@hotmail.com

 

Klubnyt 13. oktober kl. 10:02
Julestævne 2017 Julestævne i Langebjerghallen d. 17/12-17 (klilk og se invitation)
Klubnyt
11. maj kl. 10:03 Kunstbane- og indendørstider vinter 2017-18
Klubnyt
11. maj kl. 10:03 Sponsor i HB
Klubnyt
24. februar kl. 11:30 Fremtid og frivillige ..
Klubnyt
11. maj kl. 10:04 Humlebæk Boldklub (HB) søger trænere

SBU nyt

Ugens kampe
December 2017
11.
mandag
19.30
Humlebæk BK
-
Herrer
M+40
M+40 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Humlebæk Stadion
BSV af 2016
Humlebæk Stadion
16.
lørdag
10.00
Humlebæk BK
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Humlebæk Stadion
16.
lørdag
13.00
KB
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Humlebæk BK
Kunst, KB, P. Bangs Vej
17.
søndag
10.30
Helsingør IF Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge D (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Humlebæk BK
Helsingør Idrætspark